Ak Parti Bartın Milletvekili Av.Yılmaz TUNÇ, beraberinde AK Parti Bartın İl Başkanı Yakup ULUPINAR ve diğer teşkilat mensupları ile birlikte gerçekleştirdiği bayram ziyaretlerine ilçe ve beldelerden sonra köylerde de devam etti.

 

Milletvekili TUNÇ, Hasankadı’ya bağlı Özbaşı köyüne giderek, burada köylülerle bayramlaştı. Hasankadı-Özbaşı yolunun açılması çalışmalarının başlatılmasından dolayı Milletvekili TUNÇ’a teşekkür eden Muhtar Cengiz Ulubaş ve Özbaşı köyü sakinleri, bayramda kendilerinin ziyaret edilmesinden de büyük bir sevinç duyduklarını belirttiler.

 

Milletvekili TUNÇ, Ulus ilçesine bağlı, Ağaköy, Kadıköy ve Ulukaya köylerine de giderek, köylülerin bayramını kutladı ve Ulukaya köyünde köy odasında Köy Muhtarı Sadık ÖZKAN ve köy halkı ile birlikte Kurban yedi.

 

Milletvekili TUNÇ, Bartın Merkez ilçeye bağlı Karamazak köyüne de giderek, burada Köy Muhtarı Mehmet MAZAK ile birlikte, Karamazak köyüne bağlı Merkez, Sucuoğlu ve Karakızlar Mahallelerinde köy kahvelerinde vatandaşların bayramını tebrik etti.