2009-02-16

           Ak Parti Bartın Milletvekili Av.Yılmaz TUNÇ, Hasankadı Beldesinde ziyaretlerde bulundu. TUNÇ, beraberinde İl Genel Meclisi Üyesi Ali KARTAL, AK Parti Hasankadı Belediye Başkanı ve Adayı Zeki ERDOĞAN, Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Hasankadı belde yönetimi ve Meclis üyeleri ile birlikte Hasankadı beldesinde esnafları, işyerlerini ve kahvehaneleri ziyaret ederek, Hasankadılılarla sohbet etti.

Ak Parti Hasankadı Belde teşkilatında belde yönetimi ve Meclis üyesi adayları ile bir toplantı yapan TUNÇ, ardından esnafları ziyaret etti. Kahvahanelerde vatandaşlarla sohbet eden TUNÇ, Hasankadı’nın başarılı belediye Başkanı Zeki ERDOĞAN’la hizmete devam edeceklerini belirterek, Hasankadı-Yenice arasındaki yolu asfaltlattıklarını, Kozcağız-Hasankadı yolu üzerindeki kara noktaları gidermek için 5 adet menfez çalışmasını tamamladıklarını, Hasankadı-Özbaşı yolunun çalışmalarını başlattıklarını, Beldes projesi ile Hasankadının altyapı sorunlarını giderdiklerini, spor tesisleri için kaynak aktardıklarını belirterek, bu hizmetlerin gerçekleşmesinde Zeki ERDOĞAN’ın takipçi ve çalışkanlığının önemli rol oynadığını söyledi.

Milletvekili TUNÇ, Bundan sonra da Hasankadı’ya hizmetlerinin artarak devam edeceğini belirterek, yine eskisi gibi Hasankadı’da belediye meclisini 9-0 kazanacaklarını söyledi.