2009-04-24

Ak Parti Bartın Milletvekili Av.Yılmaz TUNÇ, beraberinde Ak Parti Bartın İl Başkanı Yakup ULUPINAR, Ak Parti Kurucaşile İlçe Başkanı Şimşek ZORKU, Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet SAYIN, İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Ali UĞUR ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte kamu kurumlarını, esnafları, pazarcıları ve kahvehaneleri ziyaret ederek Kurucaşile halkına teşekkür ettiler.

 

Milletvekili TUNÇ ve beraberindekiler, Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet SAYIN’a makamında hayırlı olsun ziyaretinin ardından esnafları, pazarcıları ve kahvehanelerde bulunan Kurucaşilelileri tek tek dolaşıp herkesin elini sıkarak belediye seçimlerinde verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiler.

 

Milletvekili Yılmaz TUNÇ, hükümet konağı, emniyet amirliği başta olmak üzere tüm kamu kurumlarını da ziyaret ederek, görev yapan memur ve işçilere de teşekkür etti. Kurucaşile Kaymakamı Fatih AKKAYA ile makamında bir süre görüşen TUNÇ, Kurucaşile ziyaretinin ardından Kurucaşile’ye bağlı köylere ziyaret için ilçeden ayrıldı.