2009-04-25

Ak Parti Bartın Milletvekili Av.Yılmaz TUNÇ, beraberinde Ak Parti Bartın İl Başkanı Yakup ULUPINAR, İl Genel Meclisi Başkanı Ali KARTAL, İl Genel Meclisi Üyesi Kenan DURSUN ve Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Ünal ÇİL ile birlikte 29 Mart Seçimlerinde yeniden Belediye Başkanlığına seçilen Abdipaşa, Kumluca ve Hasankadı Belediye Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Milletvekili TUNÇ, ilk önce Abdipaşa Belediyesini ziyaret ederek, Belediye Başkanı Yaşar DÖNMEZ’i yeniden seçilmesinden dolayı tebrik etti. Başkan DÖNMEZ ve Belediye Meclis Üyeleri ile bir süre sohbet eden TUNÇ, Abdipaşa’da bir vatandaşın Cenaze namazına katıldıktan sonra Abdipaşalılarla tek tek tokalaşıp, seçimlerde Ak Partiye vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür etti.

 

Milletvekili TUNÇ ve beraberindekiler Abdipaşa’nın ardından Kumluca’ya hareket ederek, Kumluca Belediye Başkanı Metin ÇETİN’e de hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Kumluca Belediyesinde Belediye Başkanı Metin ÇETİN, Belediye Meclis üyeleri ve Kumluca Köy ve mahalle muhtarları ile bir değerlendirme toplantısı yaparak, Kumluca’da Ak Parti’nin %67 gibi önemli bir başarı sağladığını, bu başarıda katkısı olan herkese teşekkür ettiğini söyledi. Kumluca halkının verdiği desteğe layık olabilmek için çok çalışacaklarını belirten TUNÇ, kısa süre içerisinde Kumluca’ya önemli yatırımlar gerçekleştirdiklerini, Kumluca Lisesi inşaatını 1 yılda tamamladıklarını, 1 tirilyon lirayı aşan bir maliyetle Kumluca-Abdipaşa  elektrik hatlarını yenilediklerini, spor tesislerine aktardıkları ödeneklerle Kumluca’nın spor tesislerine kavuştuğunu, DSİ ırmak ıslah çalışmalarının da devam ettiğini söyledi. Köydes ve Beldes’ten Kumluca’ya çok önemli hizmetler yaptıklarını belirten TUNÇ, bu hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi.

 

Kumluca belediyesi ziyaretinin ardından Hasankadı Beldesine geçen TUNÇ ve beraberindekiler, Hasankadı Belediye Başkanı Zeki ERDOĞAN’ı yeniden seçilmesinden dolayı kutladı. Başan ERDOĞAN’ın makamında Belediye Meclis üyeleri ile bir süre görüşen TUNÇ, Ak Parti’nin Bartın’da tüm beldelerde seçimi kazandığını, halkımızın güvenine layık olabilmek için çalışmalarını hızlandırarak devam ettireceklerini söyledi.

 

Abdipaşa, Kumluca ve Hasankadı Belediye Başkanları Milletvekili TUNÇ ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı  çok memnun olduklarını söylediler. Milletvekili TUNÇ’un her zaman yanlarında olduğunu belirten Belediye Başkanları, TUNÇ’un beldelerine verdiği destek nedeniyle teşekkür ettiler.