2009-05-04

Ak Parti Bartın Milletvekili Av.Yılmaz TUNÇ, hafta sonları gerçekleştirdiği belde ve köy ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. TUNÇ’un bu haftaki programında Kumluca beldesi ile Kumluca’ya bağlı, Kızıllar, Uluköy, Zafer, Öncüler, Üçsaray, Kalecik ve Bahçecik köyleri vardı.

 

Milletvekili TUNÇ, beraberinde Ak Parti Bartın İl Başkanı Yakup ULUPINAR, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Regaip BAYRAKTAR, Ak Parti Kumluca Belde Başkanı Hüseyin DEMİRCİ, Kumluca Belediye Başkanı Metin ÇETİN, İl Genel Meclisi Üyeleri Adnan AYDOĞAN ve Musa GÜRÜZ ile birlikte önce Kumluca beldesini ziyaret ederek, burada Kumlucalılarla birlikte çay içerek sohbet etti. Kumluca beldesinin ardından Kızıllar Tarımsal Kalkınma Kooperatifinin Olağan Kongresine katılan TUNÇ sırasıyla Kumluca’ya bağlı Uluköy, Zafer, Öncüler, Üçsaray ve Abdipaşa beldesine bağlı Kalecik ve Bahçecik köylerini ziyaret ederek, köylülerle görüştü

 

Köylülerin çeşitli konulardaki sorunlarını dinleyen Milletvekili TUNÇ, Köydes projesi kapsamında köylerimizin yol ve içme suyu problemlerini çözmeye devam ediyoruz dedi.