2009-03-05

            Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Bartın’da yaptığı ziyaretler kapsamında, Abdipaşa Beldesi ve Ulus ilçesini de ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

 

Beraberinde Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz TUNÇ, Bartın Valisi Halil IŞIK, Ak Parti Bartın Belediye Başkan adayı Emin ÖZKAN ve diğer bürokratla birlikte ilk önce   Abdipaşa Beldesine gelen Bakan GÜNAY, burada kendisini bekleyen kalabalık ve coşkulu bir vatandaş topluluğuna hitap ederek; “Abdipaşa’nın başarılı belediye başkanı Yaşar DÖNMEZ’i size emanet ediyorum, hükümet olarak, Milletvekilimiz Yılmaz TUNÇ’la birlikte kendisine gereken her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

 

Bakan GÜNAY ve beraberindekiler, Abdipaşa beldesinin ardından Ulus İlçesine geçerek, Türkiye’de yılın kütüphanesi ödülünü alan Ulus ilçe Halk Kütüphanesi Kültür ve Sanat Evini ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. Restorasyonu devam eden Kocagöz Konağında da incelemelerde bulunan Bakan GÜNAY, Ak Parti Seçim irtibat bürosunu ziyaretin ardından kahvehanede Uluslularla birlikte çay içip sohbet etti.