2009-01-04

 MİLLETVEKİLİ TUNÇ, YILBAŞI NEDENİYLE TBMM ÇALIŞMALARINA VERİLEN ARAYI HALKIN ARASINDA GEÇİRDİ

Bartın Ve Ulus’ta Yoğun Esnaf Ziyaretleri Gerçekleştirdi

Ak Parti Bartın Milletvekili Av.Yılmaz TUNÇ, seçildiği günden itibaren sürdürdüğü esnaf ziyaretlerine yıl başı nedeniyle Meclis çalışmalarına ara verilmiş olmasını fırsat bilerek, Bartın Merkez’de ve Ulus ilçesinde esnafları ziyaret etti.

Milletvekili TUNÇ, beraberinde Ak Parti Bartın İl Başkanı Yakup ULUPINAR, Merkez İlçe Başkanı Ünal ÇİL ve diğer teşkilat mensupları ile birlikte Bartın Merkez’de Lütfiye Caddesi, Şadırvan Caddesi, Su Terazisi sokağında bulunan esnafları ziyaret ederek, esnafların yeni yıllarını kutladı.

Esnaflarla ve karşılaştığı vatandaşlarla sıcak diyaloglar kuran TUNÇ, vatandaşların Belediye Başkan aday adayları hakkındaki değerlendirmelerini dikkatle dinledi.

Cenaze Törenlerinde Hemşehrilerini Yalnız Bırakmadı

Milletvekili TUNÇ ve beraberindeki teşkilat mensupları, Ulus ilçesine geçerek, Ulus ilçe merkezindeki esnafların bir bölümünü ziyaret ederek, Ulus’ta iki vatandaşın  cenaze törenine katılarak, cenaze yakınlarına başsağlığı diledi.

İşyeri Açılışı Gerçekleştirdi, Bartın Spor Kongresine Katıldı

Milletvekili TUNÇ, yoğun programının arasında Bartın Yukarıçarşıda bir işyerinin açılışını gerçekleştirdikten sonra Bartın Spor Kongresine katılan TUNÇ, kongrede yaptığı konuşmada; “Tüm Bartınlılar olarak Bartınspor’a sahip çıkarak, layık olduğu profesyonel lige çıkarmanın gayret içerisinde olmalıyız” dedi.