2008-12-09

AK Parti Bartın İl Başkanlığı, İlçe Başkanlıkları ve Belde Başkanlıklarında gerçekleştirilen bayramlaşma programlarına teşkilat mensuplarının yanı sıra vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi. Bayramlaşma Programlarına Ak Parti Bartın Milletvekili Av.Yılmaz TUNÇ, İl Başkanı Yakup ULUPINAR, İl Genel Meclisi üyeleri, Belediye Meclisi üyeleri, il yönetim kurulu üyeleri, gençlik ve kadın kolları yönetimi, ilçe ve belde yönetimleri katıldı.

 

Milletvekili Yılmaz TUNÇ, İl Başkanı Yakup ULUPINAR ve diğer teşkilat mensuplarının katılımı ile gerçekleştirilen ilk bayramlaşma programı arafe günü, Arıt Beldesinde gerçekleştirildi. Arıt Belediye Başkanı Şahidi Kuşçu, Belediye Meclis üyeleri ve belde yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleşen bayramlaşma programının ardından, ikinci bayramlaşma programı Ak Parti  Kurucaşile İlçe Başkanlığında gerçekleştirildi. Buradaki bayramlaşma programına da Milletvekili Yılmaz TUNÇ, İl Başkanı Yakup ULUPINAR, Kurucaşile ilçe başkanı Şimşek SORKU ve diğer teşkilat mensupları katıldı.

 

Bayramın 1. gününde de ilk önce Ak Parti Amasra ilçe Başkanlığında gerçekleştirilen Bayramlaşma programına katılan Milletvekili TUNÇ ve beraberindekiler Amasra’nın ardından İl Başkanlığında gerçekleştirilen bayramlaşma programına katıldılar.

 

Yoğun katılımın gözlendiği Ak Parti Bartın İl Başkanlığındaki bayramlaşma programında bir konuşma yapan Milletvekili TUNÇ, Ak Parti iktidarının ülkemizi her alanda geliştirdiğini, küresel krize karşı gerekli tedbirlerin  alınmakta olduğunu, yerel seçimlerde halkın güvenini kazanacak adaylarla Bartın’ın il ilçe ve belde belediyelerini kazanarak, hem yerelde hem de genelde Bartın’ı geliştirmeye devam edeceklerini söyledi.

 

İl Başkanlığındaki bayramlaşmanın ardından Milletvekili TUNÇ ve beraberindekiler, Hasankadı ve Kozcağız belde teşkilatlarındaki bayramlaşma programlarına katıldılar.

 

Bayramın ikinci gününde de Kumluca ve Abdipaşa beldeleri ile Ulus ilçesinde bayramlaşma programları Milletvekili TUNÇ’un katılımı ile gerçekleştirilecek.